Opruimen en klaarmaken van de boot om haar 4 weken achter te laten, hier in Cherbourg. Wasjes draaien, zeilen afgespoeld en laten drogen – daarna goed opgeborgen onder huik en rolfokhoes.
Boot van buiten schoongemaakt, de motor een beurt gegeven (altijd een rommeltje …), afsluiters dicht, etc.
Lees verder Grote schoonmaak
Maandelijks archief: juni 2011
Aankomst in Cherbourg
Gisteren, nadat het probleem (deels) verholpen was, had ik géén zin meer om nog een dag langer te blijven en heb rond 13.00 uur de trossen losgegooid. De weerberichten voor de dagen erna waren nog minder veelbelovend, dus nu maar vertrekken: op naar Cherbourg!
Lees verder Aankomst in Cherbourg
Reparaties in Salcombe
Vanaf 08.30 vanmorgen staat de hotline met Holland Nautic open. Werkelijk niets dan lof voor deze mannen. Eerst werd ik de catacomben (scoop) ingestuurd om fluxgatekompas bedrading los te halen en met een Ohm-meter de verschillende verbindingen door te meten: 8 Ohm hier, 4 Ohm daar … maar dat klopte allemaal, dus het fluxgatekompas is OK. Het mijnwerkerslampje komt nu goed van pas, een LED zaklampje dat ik op mijn hoofd kan zetten!
Lees verder Reparaties in Salcombe